Svatební sezóna je v plném proudu, i Vy jdete na svatbu? Chcete novomanželům darovat peníze a zároveň je překvapit něčím originálním? Tato ručně vyráběná svatební krabička je přesně pro Vás :)
Po všech zlatých, stříbrných, šampaň, růžových zas něco úplně jiného .. bylo mi ctí vyrobit novomanželům  krabičku odvážnou, zářivou v barvách Snorkel Blue  pantone 19-4049 a Buttercup 12- 0752 .. tedy v kombinaci modré a žluté
zdroj: pinterest.com
na krabičky nepoužívám žádné koupené polotovary, je celá od základu vyráběná ručně. Na víčko jsem použila tmavě modrý karton, k tomu atlasovou tmavě modrou stuhu.. tmavě modrá je použitá i na kapsičkách.. i tyto jsou opravdu kapsičky, ne jen nalepený pruh kartonu, pokud chcete být štědří, do jedné kapsičky se vejde několik tisícovek :)
Tmavě modrá je sama o sobě studenou barvou, ale rozzáří ji jasná žlutá.. ta zdobí spodní část krabičky, oživí vnitřní část  a na víčku nesmí chybět žlutá růže.
Pokud chcete vyrobit krabičku dle vlastních požadavků..můžete objednávat zde , s tím že napíšete své požadavky - barvy, texty apod..
zdroj: pinterest.com
a nezapomeňte, krabičku vyrábím od základu celou ručně ( jen květiny a stuhy bývají kupované), takže potřebuji čas na zpracování Vašich požadavků ..min. 3 dny..v lepším případě týden.. pokud na krabičku extra spěcháte, sledujte moji nabídku, čas od času se vyskytne možnost nákupu krabičky, která je IHNED SKLADEM!! 
díky. Katy scrap