Svatba v zimě
Ve vzduchu voní jehličí, pokud je k tomu ještě sněhová nadílka, atmosféra je naprosto parádní. Svatba v zimě má i své výhody, nikde vás nečekají boje ohledně volných termínů, v počasí počítáte spíše s mrazíky apod. Svatební šaty nevěsta doplní svetříkem, huňatým kožíškem, peříčky, bude prostě nádherná, jemná, něžná. 
zdroj fotky : pinterest
K zimní svatbě jistě patří svíčky, vločky, sáňky, jehličí a šišky. Co se týče barev, tak vládne bílá, stříbrná, zlatá, odstíny modré, fialková. Ale nebojte se použít i výraznou barvu, třeba červené doplňky.
Pro svatebčany na zimní svatby jsem vyrobila hned několik zimních variant svatebních krabiček.
s jemnými peříčky     zimní pletený vytlačovaný motiv
image  image
světle modré víčko     ručně barvený vytlačovaný vzor
image  image
nebojte se výrazné červené
image
a lehce zelená inspirovaná jehličím a touto krásnou barevnou paletkou
image  image
image  image
a proč koupit zrovna krabičku?
                 ..prakticky základní balení spousty dárků..já se snažila tu obyčejnou krabičku povýšit.. dala jsem jí krásný “papírový kabátek”.. na víčko stuhu a hlavně spoustu překvapení dovnitř :)
.. pokud jdete na svatbu a novomanželé si přejí svatebním darem peníze nebo snad jste se nedostali seznam dárků, darujte peníze v originální krabičce. Tu Vám osobně vyrobím i na míru.. podle barev svatby, podle oznámení, podle tématu svatby. Krabička je tak sama o sobě hodnotným dárkem. Po zvednutí víčka se strany krásně rozevřou a ukáže se kapsičkový vnitřek. Kam na boky vkládáte peníze, tedy příspěvek na určitou věc, která je na kapsičce označena textem a obrázkovým motivem. Doprostřed pak vpisuji citát nebo Vaše osobní přání novomanželům.. a navíc se vejde i malý dáreček navíc.
K výrobě používám jen kvalitní zahraniční materiály, vše je ručně vyráběno, květiny jsou ručně tvarovány. Některé kartony si i sama barvím. Prostě vždy se snažím Vám zákazníkům krabičku přiblížit co nejvíce představě.
A již se těšte na Valentýna :) 
Katy scrap
www.krabickarna.eu