svatební

pátek 6. července 2018

Svatba v barvě Tiffany

7.7.2018 se nám vdává kamarádka. Na svatbu si zvolila barvy bílou, Tiffany modrou a k tomu stříbrnou, šedou. Je to opravdu krásná barevná kombinace. 
-----------------------------------------
Jako svatební dar od nás samozřejmě nesmí chybět svatební krabička na peníze a originální přání.


Ze své zásoby designových papírů jsem "vylovila" nádherný světlý se šedými ornamenty od firmy UHK Gallery, k tomu jsem vytlačila damaškový vzor do bílého kartonu a doladila stuhu do Tiffany barvy.
---------------------------------

Dovnitř krabičky jsme s manželem vymýšleli texty. Vzhledem k tomu, že už mají malého čiperu, bylo jasné, že místo miminka, bude jedna kapsička právě pro chlapečka, dále pak na splnění snů, na společné zážitky, na šťastný život. K těmto tématům jsem vyřezávala motivy. V jednobarevných kartonech jsem ale bohužel neměla potřebný odstín, takže jsem si pomohla akvarelovými fixami Zig Kuretake.


Pak už jsem vše slepila, sladila kytičkami.


Po delší době jsem u přání sáhla po klasickém formátu A6.Do kapsiček pak stačí už jen zastrčit penízky. My dávali krom českých korun i australské dolary, protože rodina žije přechodně i v Austrálii. :)Svatební krabičky zakoupíte ZDE , pokud byste potřebovali jinou než mám v nabídce, neváhejte mne kontaktovat.

Díky za pozornost.
Katy scrap


Žádné komentáře:

Okomentovat